کپسول گاز لیفتراک

کپسول گاز لیفتراک

کپسول گاز لیفتراک

با ما همراه شوید تا بیشتر با فروش کپسول گاز لیفتراک در این مقاله کسب اطلاعات نمایید. قادر می باشید و می توانید برای سفارش کپسول گاز لیفتراک با ما در اکسین لیفتراک در تماس باشید.

لیفتراک ها را می توانید دستگاه هایی کاملا بروز و امروزی به شمار آورد که عمده ی استفاده ی بسیار زیاد از آنها برای حمل و نقل کردن  و جا به جایی سایر بارها و نیز بالا بردن آنها مورد استفاده ی بسیار زیادی قرار خواهد گرفت، این دستگاه ها را می توانید در شمار دستگاه های بسیار مجهز صنعتی ولی در ابعاد بسیار کوچک به شمار بیاورید، که از دو عدد شاخک درست بهره خواهند برد؛ که روی یک صفحه ی کاملا فرعی (پلت فرعی) قرار خواهد گرفت.

این دستگاه ها می توانند بارهای بسیار زیاد و بسیار مختلفی را روی زمین بار گزاری نمایند، یا اصطلاحا لند نمایند و در عین حال هم بارهایی با جرم بسیار بالا را به حرکت درخواهند آورد.  از لیفتراک ها در انبارها و بقیه ی مکان هایی که در زمینه ی کاری خودشان بسیار لازم می باشند،استفاده ی بسیار زیادی می نمایند؛ تا به انبار کردن و جابجایی مواد و محصولات بپردازند این قابلیت را دارند.

پیشتر بخوانید : لاستیک لیفتراک در اصفهان

کپسول گاز لیفتراک

دسته بندی منبع انرژی کپسول گاز لیفتراک

باید بدانید به طور کلی لیفتراک ها از نظر منبع که انرژی لازم برای حرکت را دریافت می کنند در دو دسته قرار خواهند گرفت:

 1. منبع انرژی بسیار خوبی برای الکتریکی یا همان باتری می باشند.
 2. منبع انرژی به وسیله ی موتورهایی که از نوع سوختن درونی را دارا هستند؛ بر اساس همین موضوعاتی که گفتید دسته بندی لیفتراک ها در سه نوع می باشد، که افراد بر حسب نیازهایی که در پروژه ها دارند می توانند از انواع مختلف آن استفاده ی بسیار زیای نمایند. این سه نوع یعنی: لیفتراک های برقی، لیفتراک های دیزلی و لیفتراک های دوگانه سوز. با ما همراه باشید؛ در این مطلب قصد داریم راجع به فروش کپسول گاز لیفتراک صحبت نماییم. پس اگر مایل می باشید در این زمینه اطلاعاتی را از ما به دست آورید. بهتر است بدانید اگر به دنبال یک فروشگاه بسیار مطمئن که به فروش کپسول گاز لیفتراک می پردازد می گردید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات اکسین لیفتراک است.

پیشتر بخوانید : لاستیک بادی لیفتراک

کپسول گاز لیفتراک

در ادامه به سوالات مربوط به کپسول گاز لیفتراک پاسخ می دهیم:

آشنا شدن با کپسول های مورد استفاده برای لیفتراک هایی که از نوع گازسوز یا دوگانه سوز می باشند.

 • کپسول گاز کاملا مخصوص لیفتراک ها در چه ظرفیت هایی به سایر افراد و بازارها عرضه خواهد شد؟
 • کپسول های گاز مورد استفاده برای لیفتراک ها چه ویژگی هایی را دارا اند؟
 • چرا کپسول های گاز ال پی جی جایگزین بسیار خوب بنزین و گازوئیل به عنوان منابع سوختی لیفتراک ها هستند؟
 • در هنگام سوخت گیری، این کپسول ها باید به چه نکته های اساسی پی گیر باشند؟
 • سایر نکته هایی که باید در زمان سوختگیری کردن کپسول ها برای سایر لیفتراک ها رعایت شوند کدام ها می باشند؟
 • نکته های اساسی و نهایی که می بایست در هنگام انجام دادن سایر عملیات های سوخت گیری لیفتراک آنها را مورد توجه بسیار زیادی قرار داد کدام موارد هستند؟
 • انواع مختلفی که برای لیفتراک ها وجود دارند آن هم از نظر موتوری کدام اند؟ نام ببرید؟
 • انواع رایج و بسیار پرکاربردی که برای لیفتراک ها هست را ذکر کنید؟
 • آشنایی با انواع لیفتراک های ضد تعادل و ویژگی های آنها کدام می باشد؟
 • سامانه ی هیدرولیک در لیفتراک ها: یکی از مهمترین اجزای موجود نحوه ی کارکرد سامانه ی هیدرولیک در لیفتراک ها به چه صورت است؟
 • سیستم فرمان لیفتراک های گازی به چه صورت عمل می کنند؟
 • چه مزیت هایی برای لیفتراک هایی که از نوع گازی هستند وجود دارد؟
 • سایر مزیت های موجود برای لیفتراک های گازی کدام هستند؟
 • چه مزیت ها دیگری را می توان برای لیفتراک های گازی عنوان نمود؟

پیشتر بخوانید : لیفتراک تویوتا

کپسول گاز لیفتراک

کپسول های مورد استفاده برای لیفتراک های گازسوز

آشنایی با کپسول های مورد استفاده برای لیفتراک هایی که از نوع گازسوز یا دوگانه سوز هستند:

آشنایی با کپسول های مورد استفاده ی بسیار زیاد، برای لیفتراک هایی که از نوع گازسوز یا دوگانه سوز می باشد،  همانطور که در مقدمه هم صحبت کردیم لیفتراک ها از نظر منبع انرژی به دو دسته ی بسیار مهم و  اصلی تقسیم بندی خواهند شد.

اولین لیفتراک هایی که با باتری یا همان انرژی الکتریکی کار می نمایند و دیگری لیفتراک هایی که منبع بسیار مهم انرژی آنها موتورهایی می باشد، که از مکانیزم احتراق داخلی بهره می برند. یکی از نمونه دستگاه های نوع دوم لیفتراک ها انواعی هستند که با گاز کار می کنند. البته این نوع لیفتراک ها دوگانه سوز می باشد؛ اما عمده ی کارکرد و ترجیح کاربران بر این می باشد، که با گاز کار خود را انجام خواهد داد.

این نوع از لیفتراک ها با گازی که به نام ال پی جی (LPG) شناخته خواهد شد، می توانند راه اندازی مجدد شروع شود، که این ال پی جی یک نوع از انواع گازهای مایع می باشد. به همین علت، این نوع از دستگاه ها برای این که توانا باشند تا به خوبی عملیات سوخت گیری را خاتمه  دهند به یک مخزن بسیار مخصوص احتیاج است. در کنار این مخزن بسیار منحصر بفرد یک کپسول گاز مخصوص لیفتراک هم موجود است. نوع کپسول گاز لیفتراکی که برای هر دستگاه انتخاب خواهد شد، با دستگاه دیگر می تواند بسیار  متفاوت قرار بگیرد.

لذا فروختن کپسول گاز لیفتراک به عامل های بسیار مختلفی وابسته است. از جمله ی عامل هایی که می بایست در هنگام خریدن کپسول گاز برای لیفتراک مورد نظر به آن توجهی اساسی دارد، می توان به نوع لیفتراک مورد نظر و در عین حال تناژ آن اشاره ای نماید. که بر اساس این عامل ها باید، بسیار متناسب با وسیله تان کپسول گاز مناسب آن را انتخاب کنید و از آن بهره مند بشوید.

ظرفیت ارائه کپسول گاز لیفتراک به بازار

کپسول گاز مخصوص لیفتراک ها در چه ظرفیت هایی به بازار عرضه خواهند شد؟ حال که در مورد کپسول های گاز که برای لیفتراک ها مورد استفاده ی بسیار زیادی قرار خواهد گرفت میتوانید  اطلاعات بسیار مختصری کسب نمایید؛ بسیار لازم می باشد تا بدانید این کپسولها چه انواعی را دارند و در چه ظرفیت هایی موجود می باشند و به بازار عرضه خواهند  شد؟ در حالتی بسیار کلی بسته به نوع لیفتراک های مورد نظر و نیز تناژی که در اختیار می گیرند، دو نوع کپسول برای آنها وجود خواهد داشت.

این کپسول گاز لیفتراک عبارتند از:

 1. کپسول های گاز لیفتراک بیست و دو کیلویی در بازار
 2. کپسول های گاز لیفتراک یازده کیلویی در بازار. باید بدانید هر دوی این نوع کپسول ها دارای شیرهای بسیار مخصوصی می باشنذ که از انواع آنها می توانید به آنهایی که به وسیله ی بوتان، پرسی و ایران گاز به تولید می رسند اشاره ای داشته باشیم. اگر از انواع لیفتراک های گازی استفاده ی بسیار زیادی می نمایید و در جستجوی فروشگاهی بسیار مطمئن و قابل اعتماد برای فروش کپسول گاز لیفتراک می باشید، می توانید با خیالی بسیار آسوده از خدمات اکسین لیفتراک بهره مند بشوید. علاوه بر کپسول گاز لیفتراک می توانید کلیه ی کپسول های مربوط به گازهای دیگر را نیز از این مرجع مطمئن و معتبر خریداری نمایید.

ویژگی کپسول گاز لیفتراک

کپسول های گاز مورد استفاده برای لیفتراک ها چه ویژگی را دارند؟ ممکن است این سوال بسیار مهم برای شما هم پیش بیاید؛ که اصلا کپسول هایی که برای گاز لیفتراک ها و شارژ آنها مورد استفاده ی بسیار زیادی قرار می گیرند باید دارای چه مشخصه هایی باشند؟ در ادامه به بیان مهمترین این مشخصه ها خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید. کپسول های گاز مایع بسیار مخصوص لیفتراک ها همانطور که کسب اطلاعات کردید، از نوع ال پی جی LPG می باشند. عموما این کپسول ها به شکل دو تکه طراحی خواهند شد و به تولید می رسند.

پیشتر بخوانید : لاستیک توپر لیفتراک

کپسول گاز لیفتراک

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *