لیفتراک کارکرده و دست دوم

خرید لیفتراک دست دوم و کارکرده به دلیل اینکه این محصولات از سری ماشین آلاتی می باشند که دارای ماهیت کاری حساسی هستند، همیشه با ریسک همراه بوده است. برای خرید لیفتراک کارکرده باید توجه داشته باشید که ماشین مورد نظر از لحاظ فنی و غیره سالم بوده و یا در معرض خرابی های متعدد قرار نداشته باشد. از آنجایی که بسیاری از مشاغل در روند کاری خود با محدودیت های مالی و بودجه مواجه می شوند، برای کنترل و کاهش هزینه های خود ناچار به خرید ماشین آلات دست دوم و کارکرده خواهند بود؛ با اینکه یکی از اصلی ترین دلایل تقاضا برای خرید لیفتراک کار کرده، قیمت مناسب آن است؛ اما سلامت فنی و قابلیت های ماشین برای کار و همچنین نداشتن خرابی های سنگین و در ادامه مخارج مداوم تعمیرات، از مهمترین مواردی هستند که باید مورد نظر قرار گیرند؛ چراکه اصلی ترین هدف خرید این نوع از ماشین آلات، صرفه ی اقتصادی آن هاست.

همانطورکه میدانید لیفتراک و تجهیزات انبار داری از مهمترین ابزار لجستیک شرکت ها و بطورکلی فعالان در حوضه ی صنایع مختلف می باشد؛ این تجهیزات یکی از اصلی ترین و ملزوم ترین ابزارهایی می باشند که برای پیشبرد فعالیت های صنایع حیاتی بوده و کمبود هریک از آنها سبب اختلال در کار و همچنین کندی فعالیت های کارخانه ها خواهد شد. درکنار اهمیت وجود این ماشین آلات، از طرفی نیز هزینه های هنگفت تامین این ماشین آلات به یکی از معضلات و دغدغه های مدیران تبدیل شده است. علاوه بر قیمت قابل توجه این ماشین‌آلات، در بسیاری از مواقع عدم حضور نمایندگی های قابل اعتماد در کشور برای برندهای معتبر جهانی ، کارخانجات و فعالان صنایع را به سمت خرید لیفتراک دست دوم سوق داده است.

در نظر داشته باشید که تامین این طبقه از تجهیزات بصورت دست دوم نیازمند بررسی ویژه و کارشناسی دقیق می باشد که اکثراً از دسترس آنها خارج می باشد و عمدتا خرید یا خواسته آنها مغایرت پیدا می کند.

در این شرایط شرکت شکور صنعت با نام تجاری اوکسین لیفتر، با بهره گیری از سالها تجربه و با همکاری متخصصین مجرب و کارشناسان فنی آموزش دیده، آماده خدمت رسانی در جهت تامین و فروش لیفتراک کارکرده و دست دوم می باشد؛ اوکسین لیفتر آماده است تا تمامی درخواست های شما را در جهت تامین تجهیزات صنعتی با نهایت اعتماد و اطمینان پاسخگو باشد.

خرید لیفتراک کارکرده

لیفتراک دست دوم و کارکرده امروزه به سبب کارکرد و صرفه جویی مالی خود، در صنایع مختلف کشور بسیار مورد استقبال مدیران قرار گرفته است، لیفتراک های کارکرده به لحاظ سلامت فنی و همچنین شرط سالم بودن قطعات اصلی نظیر موتور و گیربکس و قطعات الکترونیک با قیمتی بسیار پایین تر از لیفتراک های دست اول و باصرفه اقتصادی قابل توجهی توسط شرکت های متخصص در این زمینه برای متقاضیان این دست از ماشین‌آلات تامین می شوند. خرید لیفتراک کارکرده از تامین کننده مطمئن و مجرب، کمک فراوانی به کاهش هزینه های مازاد و تعدیل هزینه های شرکت خواهد کرد.

در نظر داشته باشید که کلیه لیفتراک های دست دوم ارائه شده در اوکسین لیفتر، در بدو خرید از منابع خارجی یا داخلی  توسط متخصصین مجرب این مجموعه مورد کارشناسی فنی دقیق قرار گرفته و سلامت قطعات آنها بررسی می شود. شایان ذکراست که تمامی محصولات اوکسین لیفتر، از لیفتراک هایی با سال ساخت جدیدتر و همچنین ساعت کارکرد پایین تر انتخاب گشته و در صورت وجود ایرادات فنی غیر عمد در تعمیرگاه مجهز این شرکت اورهال و راه اندازی خواهند شد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی درباره لیفتراک های دست دوم و قیمت لیفتراک با کارشناسان شکور صنعت تماس حاصل فرمایید.

لیفتراک دست دوم 2.5 تن تویوتا

باتری : ۸۰ ولت ٬ ۵۶۰ آمپر ساعت

نوع کنترل : اینورتور/ میکروپروسسور

نوع ترمز : مکانیکی/ الکتریکی

سال ساخت : 1396

مدل : 8F

توضیحات

برند TOYOTA
مدل، 8F ، 2016
نوع سوخت ، دوگانه سوز گاز و بنزین با رگولاتور فابریک
نوع دکل ،3 کشو بلند
ارتفاع دکل ، 6 متر
نوع لاستیک ، توپر
کارکرد 4500 ساعت
دارای کابین فابریک TOYOTA
دارای کولر فابریک
دارای سیستم مدار بسته دوربین و مانیتور
موتور و گیربکس بسیار سالم

موارد مشابه

لیفتراک 2.5 تن دست دوم

لیفتراک 2.5 تن دست دوم

لیفتراک 2.5 تن دست دوم

لیفتراک 2.5 تن دست دوم