لیفتراک دیزلی کوماتسو

لیفتراک دیزلی کوماتسو

لیفتراک دیزلی کوماتسو

در این مقاله به بررسی موضوع لیفتراک دیزلی کوماتسو پرداخته میشود. با توجه بسیار زیاد داشتن به پیشرفت عظیم و بزرگ تکنولوژی صنعتی، برای پیش بردن بسیار  بهتر کارها و جا به جایی وسایل غول پیکر و سنگین این نیاز را برای افراد واجد شرایط  ایجاد کرده است که به دنبال این قضیه  ابزار و وسایلی باید باشند که این کار را بسیار آسانتر نمایند و بازدهی کارها را بسیار  بیشتر نمایند. قبل از پرداختن به موضوع مقاله: لیفتراک دیزلی کوماتسو ؛ باید در ابتدا بدانید که لیفتراک چیست؟ لیفتراک یکی از وسایل بسیار پر کاربرد برای جا به جایی وسایل غول پیکر و سنگین استفاده از لیفتراک بوده است. لیفتراک وسیله ای می باشد که دو شاخک در جلوی خودش و از آن برای بالا و پایین بردن وسایل و جا به جایی آن ها استفاده ی بسیار زیادی می شود.

این ماشین دارای یک دکل، شاخک و الحاقیات بوده است که با توجه داشتن به نوع فعالیتی که دارند آن ها در انبار کردن بار، انواع حمل ونقل ها و جا به جایی طراحی و ساخته خواهند شد. بار مجازی که هر لیفتراک قادر می باشد به جا به جایی توسط کارخانه ی مخصوص به محصول روی آن درج می گردد.

پیشتر بخوانید لیفتراک دیزلی کوماتسو : لیفتراک تویوتا

لیفتراک دیزلی کوماتسو

محل استفاده از لیفتراک دیزلی کوماتسو

لیفتراک های دیزلی کوماتسو با فرمان های هیدرولیکی هستند بیشتر در انبار و سوله های بسیار بزرگ؛ در مکان های ساختمانی استفاده ی بسیار زیادی می کنند. ای وسیله ای که میدانید در مقایسه ای عمیق با بالابر های قیچی مانند می تواند به راحتی وسایل بسیار غول پیکر تر و سنگین تری را بدون هیچ خطر واژگونی به هرجایی که بخواهید منتقل نمایند. رانندگان لیفتراک دیزلی کوماتسو باید به شکلی بسیار کامل از نحوه ی کار لیفتراک و وزن باری که توانایی حمل را داشته باشند، توجه داشته باشند به این علت که خساراتی که ممکن می باشد، وارد شود بسیار سنگین می باشد.

کاربرد اصلی لیفتراک

استفاده کردن از این وسیله ها در محل هایی که ساخت و ساز قرار است باشد، بسیار بیشتر می باشد کاربرد بسیار ویژه ای دارد به این علت این دستگاه به آسانی می تواند مصالح و وسایل ساختمانی را بلند نماید و به هر جایی که مد نظر دارد منتقل نماید. لیفتراک ها در انبار ها نیز به راحتی می توانند سایر وسایل بسیار سنگین را جا به جا نمایند. شاخک هایی که این وسیابل دارند توانسته اند بالاتر از خود لیفتراک بالا برود و وسایل را در بالاترین و بلند ترین سطح وسایل دیگر بگذارند و به همین علت به آسانی خواهند توانست برای بارگیری کامیون ها از این وسیله استفاده ی بسیار زیادی نمایند.

برند لیفتراک کوماتسو

در این مقاله اشاره ای به برند کوماتسو خواهیم کرد؛ کوماتسو صاحب یک کارخانه ای بسیار بزرگ تولید موتورهای دیزل، قطعات هیدرولیک و اکسل می باشد، که نیازهای کوماتسو را تأمین خواهند کرد؛ همچنین بهتر می باشد بدانید این کارخانه موتورهایی را نیز با طراحی کامینز، در قالب  های سرمایه‌گذاری مشترک کوماتسو و کامینز برای به‌کارگرفتن در ماشین‌آلات تولید کوماتسو، تولید می‌نمایند.

کوماتسو  صاحب کارخانه‌ای برای تولید کردن گیربکس و اکسل به‌نام کارخانۀ Awazu می باشند که به‌جز تولید کردن این دو مجموعه، ساخت و ساز گریدر، بیل های ‌مکانیکی، بولدوزر و لودر نیز در این کارخانه انجام می‌گیرد ولی مهندسی و تولید کردن گیربکس‌های کوماتسو در این کارخانه انجام خواهد گرفت. در این واحد تولیدی به‌علاوه، تولید  نمودن بویلرهای ویژۀ سوزاندن زیست‌توده انجام خواهد گرفت.

پیشتر بخوانید لیفتراک دیزلی کوماتسو : لاستیک توپر لیفتراک

لیفتراک دیزلی کوماتسو

این کورپوریشن، بعد از کاترپیلار، بزرگترین و مهم ترین سازنده ماشین‌آلات راه‌سازی و استخراج کردن معادن در جهان و دنیا، محسوب می باشد. کوماتسو در سال ۱۹۱۷ در حومه شهر توکیو پایتخت کشور ژاپن، بنیان شده است. در حال حاضر سهام این شرکت در بازار بورس توکیو دادوستد بسیار زیادی  می‌شود و حتی به‌عنوان جزئی از شاخص‌های نیکی ۲۲۵ و تاپیکس ۱۰۰ که به ۱۰۰ شرکت برتر ژاپن اشاره می کند) محسوب خواهد شد. 

لیفتراک دیزلی کوماتسو را توضیحی دقیق دهید؟

لیفتراک های دیزلی در زمره‌ی بهترین نوع لیفتراک می باشند که بازار موجود می باشد. در این مدل از لیفتراک‌ها، به علت ساختار و نوع احتراق موتورهای دیزل به نسبت به نوع لیفتراک بنزینی، قدرت بسیار زیادتر و بیشتری را دارند و می‌توانند بارهای بسیار سنگین‌تری را از زمین بلند نمایند و تا ارتفاعات بسیار زیاد تر و بیشتری بلند نمایند. لیفتراک‌های دیزلی کوماتسو برای استفاده در مناطق باز طراحی خواهند شد و حتی قادر هستند در انبارهای بسیار بزرگ با تهویه ای کاملا مناسب نیز بکار گرفته شوند و در مراکز صنعتی و در شرکت خدمات بندری و انبارها و … استفاده ی بسیار زیادی می‌شوند.

به این علت که لیفتراک دیزلی کوماتسو سرعت بسیار زیاد تر و  بالایی دارد این نوع از لیفتراک ها در فعالیت‌هایی که زمان و سرعت اهمیت فراوانی دارد، کاربرد خواهد داشت. لیفتراک های دیزلی کوماتسو در فضاهای باز به دفعات بسیار زیاد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. انواع بسیار مختلفی از این نوع لیفتراک در وزن های ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۳.۵، ۵ و ۷ تن موجود است. فضای داخلی این ماشین الات به شکلی طراحی شده است که کاربری بالایی را از آن خود دارد. در لیفتراک دیزل کوماتسو، اتاقک کاربر بسیار بزرگ می باشد و کارایی دستگاه بشدت بالا است. سهولت کارکرد مزیت دیگر این مدل از لیفتراک است. لیفتراک‌های دیزلی کوماتسو برای حمل کردن بار تا اوزان بسیار بالا مناسب می باشد و قابلیت استفاده در انواع بسیار شرایط محیطی را دارند و مقاومت بسیار زیاد بالایی را دارا اند.

پیشتر بخوانید لیفتراک دیزلی کوماتسو : لاستیک بادی لیفتراک

لیفتراک دیزلی کوماتسو

در ضرورتی که لیفتراک دیزل کوماتسو نیاز به تعمیر را دارا باشد، تمامی اتصالات بسیار ساده می باشند و کار با آن‌ها راحت می باشد بنابراین سرویس دهی این مدل دستگاه به سهولت انجام خواهد گرفت. موتور این لیفتراک‌های دیزلی طوری طراحی شده است که علاوه بر افزایش دادن راندمان کار، در دور موتور بسیار پایین، گشتاوری بالا را خواهند داشت. این لیفتراک‌ها برای کاربردهای بسیار زیاد و گسترده در شرایط آب و هوایی بسیار زیاد و مختلف، گزینه ای مناسب را دارا هستند. قطعات جانبی این لیفتراک‌ها به راحتی در بازار موجود هستند.

بیشتر بخوانید لیفتراک دیزلی کوماتسو : انواع بالابر صنعتی

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *