لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک

در این مقاله به بررسی کلی لاستیک لیفتراک میپردازیم. ماشین لیفتراک ابزاری بسیار قدرتمندی در اجرای کارهای روزمره انبار گردانی می باشد؛ در پروژه‌های ساخت‌وساز نقشی بسیار کلیدی را اجرا می کنند، جابجایی بسته‌ها، الوارها و تجهیزاتی بسیار سنگین را به شدت آسان می‌ نماید؛ این ماشین بسیار مفید بدون چرخ‌ها قابلیت‌های خود را از دست خواهد داد و چرخ هم بدون لاستیک به شدت ناقص و ناکارآمد می باشد.

هر پروژه‌ای که مد نظر بگیرید ابزاری بسیار مناسب برای شرایطی بسیار خاص خودش را دارد؛ به همین علت، انتخاب بسیار مناسب لاستیک لیفتراک برای  پروژه بسیار مهم می باشد؛ هنگامی‌که باید روی مسیری بسیار ناهموار و سنگلاخی کار نمایید، لاستیک پنوماتیک بهترین انتخاب می باشد؛ ولی در  انبار که سطحی بسیار صاف و یکنواختی موجود می باشد؛ می‌توانید از لاستیک توپر یا کوشن (cushion) استفاده نمایید.

انتخاب  کردن لاستیک بسیار مناسب روی عملکرد و ایمنی ماشین لیفتراک و اپراتور تأثیر بسیار زیادی را می‌گذارد؛ ولی قبل از در جستجوی خرید لاستیک  لیفتراک قرار بگیرید، که لیفتراک گزینه‌های بسیار متنوعی برای انتخاب به شما خواهد داد؛  بیشتر ماشین های لیفتراک‌ فریم‌هایی را دارا می باشند که فقط نوع خاصی از لاستیک را پذیرا می باشند هر دو نوع لاستیک لیفتراک  توپر و پنوماتیک این توانایی را دارند با هر نوع ظرفیت حمل باری انتخاب بشوند که از یک تن شروع خواهد شد و تا بیش از ١٠٠ تن ادامه دار است.

لاستیک لیفتراک در اصفهان

خرید لاستیک لیفتراک در اصفهان

 یکی از بخش‌های اصلی لاستیک لیفتراک بوده است.

شکور صنعت وارد کننده لاستیک لیفتراک این امکان را برای تمامی مشتریان فرآهم می آورد تا با مراجعه به قسمت فروشگاه لاستیک لیفتراک این مجموعه و یا تماس با کارشناسان فروش سایت اکسین، امکان انتخاب و تهیه تایرهای لیفتراک در انواع گوناگون، سایزها و برندهای بسیار مختلف را دارا است.

این کالا در انواع بسیار مختلف بوده است که عبارت است از: لاستیک توپر و بادی لیفتراک ، در سایزهای گوناگون و برندهای ژاپنی (سومیتومو) ، لاستیک لیفتراک کره ای (تینگا، تیرون،  نکسن) ، تایلندی ، هندی (گلکسی، BKT) ، اندونزی (دِلی) ، ترکیه ای (پتلاس، بیلاس، اوزکا) و چینی (آرمور، لینگ لانگ، لئو) برای  تمامی مشتریان در بازار اصفهان عرضه می شود.

این تایرهای لیفتراک قادر می باشند تا بار بسیار بیشتری را در هر شیفت جابه جا نمایند و می توانند چهار برابر بیشتر از تایرهای معمولی دوام آورند. برای لیفتراک هایی با موتورهای احتراق داخلی تایرهای لاستیکی در عملیات فضای باز را دارند، کوسن و کارکرد عالی با سرعت بسیار  زیاد مزیت بسیار مهمی را دارند. تایرهای لاستیکی همچنین 25 تا 50 درصد هزینه ای کمتر از چرخ های پلی می باشد؛ برای چرخ های لیفتراکی که بین تایرهای پنوماتیک هستند تایرهای پنوماتیک سولیدشکل یا تایرهای تحت فشار نام دارند؛ تایرهای پنوماتیک لیفتراک همانند تایرهای کامیون از لاستیک می باشند و با هوا پر شده اند که آج هایی بسیار عمیقی برای کشش هایی بسیار مناسب را  دارند و زمانی که لیفتراک برای شرایط محیطی بسیارز مختلف استفاده می شوند بسیار مناسب می باشند.

در بازار های اصفهان سولیدهای پنوماتیک همانند، تایرهای پنوماتیکی هستند اما از لاستیک سولید اند ولی از هوا پر نشده اند. بزرگترین مزیت این می باشد که هرگز پنچر نخواهند شد و هرگز تایر و لاستیک در حین کارها پنچری ندارد که می تواند باعث از کارافتادگی لیفتراک شود.

سولیدهای پنوماتیک سه برابر بیشتر از تایرهای پنوماتیک است اما باید بدانید هزینه های بسیار بیشتری را دارد. در اصفهان تایرهای پرس شده دارای رینگ فلزی با لاستیک یا پلی اورتانی می باشند. آنها روی کف های بسیار هموار با سرعت هایی بسیار  پایین کار می کنند و در کارخانجات صنایع غذایی بسیار محبوب هستند. با انتخابی بسیار مناسب تایر و لاستیک، چرخ و چرخک های لیفتراک برای کار بالابری به شدت مناسب، تضمین می نمایند که لیفتراک ها همیشه به کار خود ادامه خواهند داد.

قیمت لاستیک لیفتراک در اصفهان:

قیمت لاستیک لیفتراک بسه به نوع و سایز آن ها قیمت های متفاوتی دارند که در قسمت پایین برخی از انواع لاستیک ها بیان میشوند.

 • لاستیک لیفتراک: مدل ۹۳۰ سایز ۱۰-۶.۵۰
 • لاستیک لیفتراک: طرح 930 سایز 650/10
 • لاستیک لیفتراک: برند تیرون کره سایز ۱۰-۶.۵۰
 • لاستیک لیفتراک: برند چین سایز ۱۰-۶.۵۰
 • لاستیک توپر لیفتراک، برند: سولی تراک تایلند سایز ۱۲-۷۰۰
 • لاستیک توپر لیفتراک سولی تراک تایلند سایز ۱۵-۳۰۰
 • لاستیک لیفتراک، برند: بی کی تی هند سایز ۸-۱۸.۷
 • لاستیک توپر لیفتراک کوما ویتنام سایز ۹-۶۰۰

لاستیک لیفتراک در اصفهان

چند خصوصیت لاستیک های لیفتراک را در بازار اصفهان ذکر می کنیم:

 • لاستیک های توپر طول عمر بسیار بیشتری را دارا می باشند. به دلیل داشتن هسته های کاملا لاستیکی جامد، به فروشنده تایر اجازه ایجاد کردن مجدد آج روی تایر ،آج زنی لاستیک لیفتراک را هر موقع که سطح لاستیک لیفتراک به شدت صاف گشت، می دهد؛ به این معنی که لاستیک قادر است و  میتواند مدتی بسیار طولانی دوام بیاورد. اگرچه به این دلیل لاستیک های توپر، به صورت قابل توجهی از لاستیک های بادی لیفتراک در اصفهان بسیار گران تر می باشند.
 • لاستیک های توپر قابلیت جذب تکان های شدید لیفتراک را ندارند و به این معنی که اگر قصد دارید لیفتراک  را در محیطهای  بیرون و روی شن هایی به شدن ناصاف برانید فقط  از لیفتراک با لاستیک های بادی استفاده می نمایید؛ لاستیک های توپر یک سطح صاف و مسطح برای استفاده ی بسیار فراوانی خواهند داشت.
 • لیفتراک های با ظرفیت باربری بسیار زیاد و بیشتر، احتیاج به لاستیک های بادی را دارا می باشند.
 • در مورد طول عمر لیفتراک در بازار های اصفهان عموماً پذیرفته شده است که استفاده کردن از لاستیک های بادی موجب این می شود که  لیفتراک نیز عمری طولانی تری را دارا باشد؛ مخصوصاً اگر لیفتراک ها برای بارهایی بسیار سنگین باشند.

اندازه و سایز های لاستیک لیفتراک در اصفهان را بیان کنید:

لاستیک های لیفتراک در بازارهای اصفهان در اندازه های بسیار مختلفی عرضه خواهند شد. اندازه معمولاً در عدد جمع شده می باشد در لبه تایر نشان داده شده است. سایزهای تایر لیفتراک در بازارهای اصفهان معمولا بصورت 2 یا 3 عدد روی آن حک خواهند شد؛ سایز 2 عددی می باشد: در جایی که فقط 2 عدد می باشد، به عنوان مثال سایز (12*7.00) ، عرض تایر یا همان پهنا (7.00) و لبه یا قطر داخلی (12) بوده است. در این مثال اندازه گیری در واحد اینچ است. سایز 3 عددی لاستیک لیفتراک : وقتی 3 عدد باشد، مثلاً 15*7*21 ، ارتفاع آن 21 ، عرض 7 و لبه 15 می باشد.

نکته ای بسیار مهم در مورد خرید لاستیک لیفتراک در اصفهان:

لاستیک های  توپر لیفتراک در اصفهان همیشه دوام بسیار بیشتری نسبت به لاستیک های بادی در بازار های اصفهان دارند، لازم به ذکر است بعضی اوقات 3 یا 4 برابر لاستیک های بادی طول عمری را دارا می باشند، پس وقتی که احتیاج به لاستیک های بادی نیست حتما از لاستیک های توپر در بازارهای اصفهان استفاده نمایید.

دانستن این موضوع بسیار مهم و کاربردی که نیاز شما برای خرید چه چیز هایی بوده است فکری بسیار ارزنده و  خوبی می باشد، گاهی اوقات نوع کار مورد نظر شما نوع لیفتراک و لاستیک شما را مشخص می نماید، ولی گاهی اوقات موضوع قابل اهمیت، انتخاب بهترین گزینه بر اساس عملکرد محصول و صرفه ی اقتصادی است.

دستگاه لیفتراک چیست؟

با نگاه اناختن به پیشرفت تکنولوژی صنعتی، در بیشتر سازه های صنعتی برای پیش برد بهتر کارها و جا به جایی وسایل بسیار سنگین این نیاز را برای افراد ایجاد خواهد شد که به دنبال ابزارات و وسایلی بسیار کارآمد باشند که این کار را بسیار آسانتر و بازدهی کارشان را بسیار بیشتر نماید؛ یکی از مهمترین وسایل پر کاربرد برای جا به جایی وسایل و متریال هایی بسیار سنگین استفاده از لیفتراک بوده است.

لیفتراک وسیله ای می باشد که دو شاخک در جلوی خود داشته و از آن برای بالا و پایین بردن وسایل و جا به جایی آن ها استفاده ی بسیاری می شود؛ لیفتراک ها را در انبار هایی بسیار بزرگ در مکان هایی ساختمانی استفاده ی بسیار زیادی می شوند. این وسیله ی بسیار مهم و کاربردی در مقایسه با بالابر های قیچی می تواند به راحتی وسایل سنگینی را بدون هیچ خطر واژگونی به هرجایی که مد نظر داشته باشید منتقل نماید.

راننده گان لیفتراک به صورت بسیار کاملی از نحوه کار لیفتراک و وزن باری که قصد دارند، حمل کنند توجه دارند، زیرا؛ به این دلیل که خساراتی که ممکن می باشد وارد شود بسیار سنگین و جبران ناپذیر بوده است.

لاستیک لیفتراک در اصفهان

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *