لاستیک بادی لیفتراک

لاستیک بادی لیفتراک

لاستیک بادی لیفتراک

فروش لاستیک بادی لیفتراک خدمتی بسیار مهم از خدمات گسترده  اکسین لیفتراک می باشد ، ارائه دادن  قیمت ا لاستیک بادی لیفتراک، سایز لاستیک بادی لیفتراک خدماتی بسیار مکمل می باشد، لذا به جهت داشتن تنوع بسیار زیادی از منظر ابعادی، نوع، شرکت و کشور های سازنده این محصولات را شامل می شود، از شما مشتریان و خوانندگان گرامی خواهشمند می باشد به جهت سهولت کارها در دریافت اطلاعاتی بسیار کامل در مورد محصولات بسیار خاص با کارشناسان فروش اکسین تماس بگیرید. فروش بسیار ویژه و استثنایی بسیار زیاد لاستیک لیفتراک، با تخفیف های بسیار ویژه وقیمت هایی بسیار باور نکردنی را دارید.

پیشتر بدانید مقاله عوامل تخریب لاستیک لیفتراک : لاستیک لیفتراک در اصفهان

لاستیک بادی لیفتراک

لاستیک بادی لیفتراک در اصفهان

یکی دیگر از انواع مدل های قابل استفاده در  لیفتراک ها برای انجام پروژه ها لاستیک بادی است. تایرهای بادی به هوا نیازمند می باشند به همین علت این نام را دارند.

برای مکانهای بدون سقف و برروی سطوح بسیار نرم و ناهموار موجود می باشند و به مانند مدل های قبلی در انواع سایز های بسیار مختلفی در جهت دستگاه لیفتراک ، توسط شرکت ها و کشور های بسیار گوناگون تولید خواهند شد، اکسن  این افتخار را دارد که این کالا را در هر نوع سایز استاندارد و در انواع بسیار زیاد و مدل هایی بسیار متفاوت با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما فراهم آورد.

فروش و عرضه ویژه لاستیک بادی لیفتراک برای تمامی تناژ های این دستگاه از 500 کیلو گرم تا تناژ های سنگین نظیر 45 تن برای  این دستگاه ها همانند: تویوتا، هیوندای، کوماتسو، یونگ هانریش، لینده، اشتیل، سهند، سپاهان، آریا، شانتوی و …….با مناسب ترین قیمت ها موجود می باشد  بهتر است بدانید کر این نکته شاید خالی از اهمیت نگردد که با توجه به درخواست های بسیار مکرر و متعدد خوانندگان، مشتریان و خریداران این کالای بسیار کاربردی و  صنعتی، به منظور افزایش سطحی بسیار عمومی اطلاعات تهیه می گردد، در این صفحه ای که روبه روی شما می باشد به صورت ویژه تحلیل ها، مقالات، نوشتار ها و بررسی های کارشناسی لاستیک بادی لیفتراک درج گردیده است.

عرضه با کیفیت ترین برند های لاستیم بادی لیفتراک تمامی برند ها و مارک های لاستیکی که در این مجموعه یعنی اکسین به بازار عرضه شده است که شامل: برترین تولید کننده از هر کشور است که هدف  افزایش کیفیت کاری و نیز کسب رضایت مشتریان اصفهانی است.

خرید لاستیک لیفتراک در اصفهان

تهیه و خرید هر تجهیزاتی که مد نظر دارید نیاز به داشتن آگاهی بسیار زیاد از منابع تامین کننده آن، موارد بسیار مهمی می باشد، آشنایی اجمالی با خود کالا و ماهیت، سایز انواع لاستیک بادی لیفتراک و …. را دارا است. خریداران لاستیک بادی چه به صورت شرکتی و چه خریداران حقیقی از مشاورانی در این خصوص استفاده خواهد شد؛ همکاری مشاوران در اکسین به این جهت می باشد که ما با انواع سایز لیفتراک رو به رو می باشیم.

لاستیک بادی لیفتراک

 

شرکت هایی که اقدام به تولید تایر بادی برای لیفتراک را دارند، در وب سایت های خود راهنمایی بسیار  کاملی برای ابعادی بسیار مختلف را دارند. این شماره های فنی و ابعادی بسیار گسترده را که میبینید، حتما باید از دفترچه راهنمای لیفتراک یا عددی که بروی آن درج شده است بر روی لاستیک مستعمل مشخص شده است استفاده نمایید. باید بدانید ابعاد لاستیک بادید لیفتراک برای هر دو محور عقب و جلو کاملا یکسان می باشد.

در بیش تر مواقع اعداد مربوطه بسیار متفاوت می باشد اما بسیار مهم می باشد که این موضوع باید  این سایز ها و اعداد را خریدار به فروشنده ارائه نمایند. در ضمن حتما به زمان انقضاء تایر و لاستیک بادی نیز باید به شدت توجهی داشته باشید. رتبه بندی های بسیار خاصی برای این کالا موجود است  این رتبه و تقسیم بندی  مبتنی بر ساختار این وسیله ها خواهد بود.

دقت نمایید برای خرید لاستیک لیفتراک بادی در اصفهان دو گروه عمده و پایه ای برای تمامی رده بندی ها وجود خواهد داشت، این دو گروه مادر از تایر های بادی علاوه بر ساختار ظاهری بسیار متفاوت دیگری هم می باشد. این تفاوت در واقع علت وجودی آن ها را نیز توضیح خواهد داد.

این دو مدل  کلی شامل مواردی خواهد بود: انواع بادی و توپر برای این کالا در بازار می باشد. این گروه های اصلی به چند گروه بندی فرعی قابل تقسیم بندی خواهند شد. این دو دسته نیز مورد بررسی می باشد؛ با این بررسی بیشتر با این محصول آشنا می شوید: دو زیر گروه فرعی برای این کالا را در نظر بگیرید،  البته قیمت لاستیک ها لیفتراک در اصفهان بسته به اینکه در کدام دسته قرار خواهد گرفت بسیار متفاوت می باشد.

برای نمونه و جهت نزدیکی بسیار زیاد مفهوم به ذهن  از قیمت مدل های تو پر نام خواهیم برد. این دسته از محصولات تولیدی، قیمت بسیار بالا تری نسبت به مدل های بادی را برای خود در نظر می گیرند.

البته میزان زمانی هم که طول می کشد تا مستهلک شوند هم به نسبت طولانی تری خواهد بود. این کالا به خصوص این مورد خاص سالیان متمادی تاریخ انقضاء دارد، بهتر می باشد به مکان هایی که استفاده از این سری تولیدات توصیه می گردد اشاره ای داشته باشیم بعضی از این محیط ها برای استفاده لیفتراک بدون تجهیز به مدل های خاصی از تایر نیاز خواهند داشت؛ و در محیط های بسیار سخت و خشن نیازمند تجهیزاتی سازگار و مطلوب می باشند این تجهیزات در پاره ای از موقعیت ها شامل تایر لیفتراک متناسب با محیط  نیز می باشد.

سایز لاستیک بادی

اعدادی که در روبه رو می بینید ابتدا ذکر می‌شوند مربوط به انواع “سایز لاستیک لیفتراک” برای تایر و لاستیک جلوی لیفتراک و عدد دوم بعدی مربوطه به سایز تایر و لاستیک عقب لیفتراک هستند.

لاستیک بادی لیفتراک

لاستیک بادی لیفتراک بنزینی

وزن

سایز تایر و لاستیک جلو

سایز تایر و لاستیک عقب

1/5، 1/8 و 2 تن

6,50-10 / 7,0-12

5,00-8 /6,00-9

2/5 و 3 تن

28,9,15(8,15-15)

6,50-10

4 و 5 تن

8,25-15

7,00-12

لاستیک بادی لیفتراک برقی

وزن

سایز تایر و لاستیک جلو

سایز تایر و لاستیک عقب

1/5 تن

6,50-10

5,00-8

2،2/5 و 3 تن

23,9-10

18,7-8

قیمت لاستیک لیفتراک در اصفهان

قیمت لاستیک لیفتراک بسه به نوع و سایز آن ها قیمت های متفاوتی دارند که در قسمت پایین برخی از انواع لاستیک ها بیان میشوند.

 • لاستیک لیفتراک تیرون کره سایز ۱۲-۷۰۰
 • لاستیک لیفتراک البرز مدل ۹۳۰ سایز ۱۰-۶.۵۰
 • لاستیک توپر لیفتراک سولی تراک تایلند سایز ۱۰-۶.۵۰
 • لاستیک لیفتراک کره سایز ۱۵-۸.۲۵
 • لاستیک توپر لیفتراک نکسن کره سایز ۹-۶۰۰
 • لاستیک لیفتراک چین سایز ۹-۶۰۰
 • لاستیک لیفتراک تیرون کره سایز ۱۲-۷۰۰
 • لاستیک توپر لیفتراک کاسمینا ویتنام سایز ۱۵-۸.۱۵
 • لاستیک توپر لیفتراک سولی تراک تایلند سایز ۱۵-۳۰۰
 • لاستیک لیفتراک سومیتومو ژاپن سایز ۱۵-۸.۱۵
 • لاستیک لیفتراک البرز طرح 930 سایز 8/15/15
 • لاستیک لیفتراک بی کی تی هند سایز ۱۵-۳۰۰

لاستیک بادی لیفتراک

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *