شرکت شکور صنعت ویستا با بیش از ده سال سابقه فعالیت خود را به صورت محدود با مدیریت خواهران شاکرزاده به عنوان اولین بانوان کارآفرین در جهت عرضه انواع ماشین آلات صنعتی مخصوص جابجایی و انبارداری با نام تجاری اکسین لیفتر آغاز نمود.
این شرکت از سال 1395 با توکل به خدا ، اتکا به دانش مدیران خبره ، کارشناسان با تجربه و پرسنل آموزش دیده ، واحد جدید خود را با هدف تامین قطعات یدکی و تعمیرات ماشین آلات راه اندازی نمود . این بخش با هدف خدمت هر چه بهتر به کارخانجات و شرکت های مصرف کننده این تجهیزات اعم از لیفتراک ، جک پالت ، جرثقیل سقفی ، بالابر و …. شروع به کار کرد.
موفقیت ، رضایت مشتریان از محصولات و خدمات ارائه شده توسط اکسین لیفتر در طی سالیان گذشته مدیران شرکت را بر این داشت که در سال 1399 فعالیت گسترده خود را تحت عنوان شرکت شکور صنعت ویستا با شماره ثبت 64779 به طور رسمی آغاز نمایند.
مشاوره تخصصی ، روابط عمومی آمیخته به دانش روز پرسنل ، قیمت گذاری مناسب ، کیفیت بالای محصولات ارائه شده توام با دانش و تکنولوژی روز دنیا ، انعطاف پذیری در شرایط پرداخت مشتریان ، سرویس دهی دوره ای منظم از دیگر عواملی است که با تکیه بر ان توانستیم سهم عمده ای از بازار داخلی را اعم از کارخانجات دولتی و خصوصی و تمامی شرکت هایی که به جهت جابجایی به این محصولات نیاز دارند را به خود اختصاص دهیم.

در حال حاضر شرکت شکور صنعت به طور هدفمند با تمام توان در زمینه خرید ، فروش ، تعمیرات و تامین قطعات یدکی انواع لیفتراک داخلی و خارجی به طور متمرکز برندهای کوماتسو ، تویوتا ، کلارک (سپاهان) ، دوو و سهند با سوخت های دیزل ، گازی و دوگانه سوز فعالیت مینماید.

از دیگر فعالیت های بارز این شرکت مشاوره تخصصی در زمینه فروش ، تامین قطعات و تعمیرات انواع تجهیزات جابجایی من جمله جک پالت ، استاکر ، بالابر ، میز هیدرولیک و تولید و ساخت انواع سازه های جرثقیل سقفی در تناژ ها و ارتفاعات متفاوت میباشد.

شرکت شکور صنعت آمادگی خود را جهت شناسایی و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز و خدمت رسانی به مشتریان محترم و صاحبان لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت رقابتی را اعلام مینماید.